Przejdź do głównej zawartości

Konkurs z Wieczorem panieńskim.

Do oddania mam książkę autorstwa Izabeli Pietrzyk "Wieczór panieński"Okładka książki Wieczór panieński                     Żeby otrzymać tę przezabawną książkę trzeba krótko opisać wieczór panieński na jakim byłyście, lub na jakim chciałybyście być.
 Opisany wieczór może być realny, wymyślony, śmieszny lub poważny. Wybór należy do Was. Opisy zamieszczajcie w komentarzach pod postem, najciekawsza, najzabawniejsza lub po prostu ta opowieść która mi sie spodoba najbardziej, wygrywa.
Konkurs trwa do 14 lutego.
Dzień później podam zwyciężczynię.
Pamiętajcie o podaniu swojego maila, abym mogła się z Wami skontaktować:)
No to do dzieła:)))

Komentarze

 1. Powodzenia dla biorących udział w konkursie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. O ile Znajdzie się ktoś odważny, na razie chętnych brak, a szkoda, bo książka jest fantastyczna.

  OdpowiedzUsuń
 3. Może ja wezmę udział, jeśli coś wymyślę ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wymyśl, wymyśl:) CZekam razem z książką:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja w tamtym roku organizowałam wieczór panieński dla swojej przyjaciółki, a że chciałabym aby było inaczej niż zawsze czyli bez chłopców i w ogóle, więc to była impreza na staro dawno. Więc zacznę od początku :) Koleżankę wysłałam na solarium i masaż, wieczorem ładnie ją umalowałyśmy i ubrałyśmy w sukienkę ślubną (mojej babci, jeszcze z lat 20) i wtedy wpuściłyśmy ją do pokoju w którym każda z nas była przebrana w ubraniach jakie nosiły nasze babcie, o różnych fasonach, wzorach i kolorach tęczy. Na głowę przyszłej panny młodej nałożyłyśmy welon i wtedy wniosłyśmy tort. Był on w kształcie męskiego przyrodzenia, z czego śmiechu było co nie miara. Gdy już wypiliśmy zdrowie młodej zaczęliśmy konkursy, na pytania i odpowiedzi czyli co Ania wie o swoim przyszłym mężu. Wcześniej wypytałam o wszystko przyszłego pana młodego (Tomka), a teraz pytałam o to samo Anię i za każdą złą odpowiedzieć musiała wypić kolejkę. Później przyszedł czas na prezenty, a były to różności erotyczne na przyszły miesiąc miodowy. Na koniec przepruwałyśmy balony, które wisiały w całym pokoju, a w każdym balonie było zadanie do zrobienia np. zaśpiewać sto lat dla młodej, udać konia, zainscenizować jakąś scenkę. Śmiechu było dużo, a to było najważniejsze, ale najfajniejsze było to jak Ania zobaczyła nas przebrane tak jak przekupki na rynku, ta mina jej była bezcenna. Myślę, że ten wieczór zapamięta do końca życia :)

  E-mail: zosiasamosia.k@wp.pl
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. też myslę,że był to niezapomniany wieczór.
  Dziękuję:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Zgłaszam się :)
  E-mail: sylwka.sk91@wp.pl

  Wieczór panieński na którym byłam, był raczej szalony pod każdym względem :) Była limuzyna, wszystkie dziewczyny były w czarnych sukienkach, z uszami króliczka, tylko Panna Młoda miała na głowie welon. I tak na początku jeździłyśmy po mieście, śpiewałyśmy, piłyśmy szampana, gdy zajechaliśmy do klubu, moje zdziwienie było ogromne bo miałyśmy dla siebie całą lożę z podestem, a na środku była rura do tańczenia. Nie był to klub ze striptizem, ale erotyczny to na pewno był. Nie wiem skąd druhna wzięła na to wszytko fundusze i pomysł, ale nie pytałam. Byłyśmy rozchwytywane na parkiecie, a przyszła Panna Młoda najbardziej, ale to nie dziwne bo wyglądała cudownie. I tak tańczyłyśmy, a później siedziałyśmy kiedy podchodzą do nas policjanci i coś tam mówią, że zakłócamy porządek i będę musieli nas ukarać i wtedy .... zaczynają się rozbierać, ale na szczęście nie do gołego, ale mężczyźni piękni, opaleni z idealnym ciałem, aż miło było popatrzeć :) Później miałyśmy jeszcze jakieś atrakcje, ale już nie pamiętam jakie, ale był to jedyny wieczór panieński na którym byłam, taki dziwny, pełen erotyzmu i niespodzianek.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Nabytki biblioteczne (54)

Niech ktoś zabierze ode mnie kartę biblioteczną! Chociaż jedną (operuję bowiem trzema)
Pożyczam książki szybciej niż czytam.
Oddaje jedną, przynoszę trzy. I z żadnej nie jestem w stanie zrezygnować. A czasu co raz mniej.Ale powiedzcie sami, czy można nie przynieść takich cudowności do domu?

Dobrze, że niedługo święta, będę mogła nadgonić trochę czytanie.


   Eliza jest terapeutką. Podczas wielogodzinnych sesji zagląda w głowy swoich pacjentów.
Pewnego dnia orientuje się, że ktoś ją śledzi. Teraz to do jej życia zagląda obcy człowiek.

Kiedy Eliza szuka pomocy, nikt jej nie wierzy.

Tymczasem ON wie już o niej wszystko.
Ma listę.
Eliza jest na niej trzecia.


   W małym, sennym miasteczku tylko na pozór niewiele się dzieje.

Malownicza kamienica z mansardą, której szczyt zdobią dwa zamyślone anioły zwane Serafinami, skrywa pod swym dachem niejedną tajemnicę. Nieprzewidziane okoliczności sprawiają, że Lena, dziewczyna pełna marzeń i wiary w przyszłość, zostaje jej nową lokatorką. Poznaje swoich s…

Nowakowie. Kruchy fundament - recenzja przedpremierowa

Pamiętacie, że uwielbiam sagi rodzinne? Owszem, nie każda mi przypada do gustu, ale zwykle jest tak, jak z rodziną Nowaków czyli jak najbardziej pozytywnie.
Krzysztof i Małgorzata są wydawałoby się małżeństwem idealnym. On , wzięty prawnik, ona doskonała pani domu. Wychowują czwórkę dzieci; dwudziestoletniego Tomka, dwa lata młodszą Kasię, piętnastolatka Łukasza i najmłodszą latorośl, trzyletniego Kubę.
Mimo iż otoczenie patrzy z podziwem na ich życie, oni mają problemy i właściwie zawsze je mieli. Im większy kryzys przechodzili tym bardziej Małgorzata  próbowała zacieśnić ich więzy. Z każdego kryzysu wychodzili cało lecz  z nowym dzieckiem. To by jedyny sposób  kobiety, by zatrzymać przy sobie męża. On , zawsze odpowiedzialny, nawet gdy miał serdecznie dość zawsze poświęcał się dla rodziny. Dawno zaprzestał  zainteresować i zmobilizować żonę do jakichkolwiek innych działań niż te związane z domem. Bezskuteczne starania spowodowały u niego znudzenie tematem i niejako obojętność.
Krz…

Zbyt piękne - przedpremierowo

Nigdy nie ukrywałam faktu, że uwielbiam twórczość Olgi Rudnickiej. Nie ominęłam i nie ominę żadnej jej książki. Mimo że nieodwołalnie, niezaprzeczalnie i raczej na zawsze me serce skradły siostry Sucharskie, najnowsza powieść autorki również spełniła moje oczekiwania. Zuzanna i Tymoteusz kupują dom w Kłopotowie. Już sama nazwa miejscowości sugeruje, że nie był to najszczęśliwszy zakup w ich życiu. Oboje nie znali się do momentu gdy spotkali się w rzeczonym domu. Od razu nie przypadli sobie do gustu. Niemniej jak to się mówi musieli jechać na tym samym wózku, albowiem obydwoje zostali oszukani przez wcześniejszego właściciela posiadłości, niejakiego Hieronima Srokę. Oczywiście zgłosili sprawę na policję, ale znając opieszałość funkcjonariuszy tejże instytucji, biorą sprawy w swoje ręce. Próbują na własną rękę dorwać oszusta. Żadne z nich nie może zrezygnować z szansy odzyskania domu lub pieniędzy. Tymoteusz zainwestował w ten zakup wszystkie swoje oszczędności, a Zuzka zaciągnęła kre…