Przejdź do głównej zawartości

Rozdawajka- wybierajka

Mam kilka książek, które  oddam w dobre ręce;Okładka książki Kamyk   Okładka książki Zjazd rodzinnyOkładka książki Klasztor  Okładka książki Droga do Nawi

Aby otrzymać którąś z powyższych książek należy zgłosić się w komentarzu, podać tytuł powieści, którą chcecie oraz swój adres mailowy.
Wśród zgłoszeń wylosuję osobę, która otrzyma wybraną książkę, Zastrzegam sobie prawo do zmiany zasad wybierajki w przypadku małej ilości chętnych tj. mniej niż 5 osób.
Rozdawajka trwa od dziś do końca lutego. 
Zapraszam :)

Komentarze

 1. Zgłaszam się :)
  Wybieram : Kamyk
  iza.batraniec@vp.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgłaszam się.
  Wybieram: Zjazd rodzinny.
  mail: kryniame@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgłaszam się :)
  Wybieram książkę:"Klasztor"
  Mail:kwiatusia1@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgłaszam się :)
  Wybieram: kamyk
  Mail: morus1@vp.pl
  Thievingbooks.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Zgłaszam się
  Wybieram: Droga do Nawi
  recenzjekiti@gmail.com

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Narodziny gniewu

Od ukazania się książki na rynku często natykałam się na pełne zachwytu recenzje. Mimo tego jakoś nie dowierzałam do końca w kunszt tej książki. Jednak nie ukrywam, że coś mnie do niej ciągnęło. Ciągle jednak odsuwałam powieść na później.
Oj, i po co mi to było?
Jak się do niej dobrałam, to dosłownie przepadłam. I nie , nie od pierwszej strony. Przepadłam od momentu gdy zaczęła się II wojna światowa. Otóż autorka pisze o wojnie tak, jak to opowiadała mi przed laty babcia, która przeżyła okupację niemiecką. Nie jest łatwo mówić, pisać o tamtych czasach. Trudne sytuacje, niebezpieczeństwo, okrutność okupantów i ludzi. Niepewność, strach. A w tym wszystkim starania o zwykłe życie, miłość, przyjaźń.
Bohaterowie powieści rzuceni są w wir wojny. Każdy radzi sobie jak potrafi. Jedni za wszelką cenę chcą być sobą, wytrwali w swoich ideałach, inni płyną z prądem dbając głownie o wygodę, a jeszcze inni starają się być po prostu przyzwoitymi ludźmi.
Hanka i Alicja to dwie przyjaciółki z miejs…

Musso i jego najnowsze "dziecko"

Nowe dziecko Guillaume Musso to Dziewczynka!
A konkretnie to"Dziewczyna z Brooklynu". Na razie jest tylko dostępna w języku francuskim,ale jest nadzieja, że wkrótce ukaże się na rynku polskim.
Czekam, a Wy?

Życie na wynos

Na powieściach autorstwa Olgi Rudnickiej powinno być zamieszczone ostrzeżenie; nie czytać publicznie, czytanie grozi niekontrolowanymi wybuchami śmiechu.
Po książki pisarki sięgam z zamkniętymi oczami i zawsze jest to ogromna przyjemność i świetna zabawa.
"Życie na wynos" jest kontynuacją przygód zwariowanej pisarki Emilii Przecinek i jej rodziny, którą to mogliśmy poznać w tomie pt. "Granat po proszę". Niech jednak nie martwią się ci, którzy nie mieli okazji przeczytać pierwszej części, śmiało można czytać obie książki niezależnie.
Tym razem Emilia biedzi się nad kolejną książką, ale ma pewien zastój w pisarstwie. Nijak nie może ruszyć do przodu. Wszystko i wszyscy dookoła mimo starań zamiast jej pomagać tylko przeszkadzają. Mistrzyniami zamieszania są dwie starsze panie; matka i teściowa Emilii. Sytuacji oczywiście nie ułatwia fakt. że w piwnicy apartamentowca, w którym mieszkają Przecinkowie zostaje znaleziony trup. Rzecz jasna zwłoki odnajduje nasza niezastąpi…