czwartek, 16 lipca 2015

Zdobycze biblioteczne ciąg dalszy

Okładka książki Francuska opowieść  Południowa Francja. Kraina słońca, wina, miłości i marzeń. Czwórka znajomych wyrusza na wakacyjną wyprawę, żeby połączyć zawodowe cele z prywatnymi marzeniami. W pięknej starej winnicy, w cieniu wiekowego zamku ich losy gwałtownie się splotą.
Beata właśnie się zaręczyła, ale wątpliwości jej nie opuszczają. Decyzja jest pilna, a tymczasem pytania się mnożą. Aleks, mężczyzna z przeszłością uporczywie patrzy przed siebie i próbuje zbudować nowe życie. Ale stare winy nie pozwalają o sobie zapomnieć. List z Polski znów zburzy jego kruchy spokój. Oliwia, energiczna kobieta sukcesu, zawsze dostaje to, czego chce. Z wyjątkiem jednego. Czy odważy się podjąć niezwykłą decyzję? Hrabia, właściciel zamku i winnicy. Wydaje się, że ma wszystko. Jaką tajemnicę skrywa? Dlaczego zamyka się w pustym zamczysku i chroni go jak warowni?
Czasem trzeba się odważyć i po prostu zrobić, to co jest właściwe. Można wtedy wygrać życie.
 Okładka książki Miecz ciemności  Nieśmiertelny o sercu twardym jak kamień poświęci swój mroczny świat dla jedynej kobiety, która potrafi mu się przeciwstawić.
Lecz czy ona potrafi oprzeć się namiętności bez granic?
Kerrigan, demoniczny władca Camelotu, żył w wiecznym mroku… do dnia spotkania z piękną Sereną. To ona obudziła w nim dawno zapomniane tęsknoty. Lecz w okrutnym świecie Kerrigana miłość oznacza słabość, a król – choćby nieśmiertelny – który jej ulega, traci tron… i życie. Czy dla śmiertelnej kobiety władca ciemności odważy się spojrzeć w światło dnia?
 Rycerz ciemności - Kenyon Sherrilyn  Mężczyzna zrodzony z jasności i mroku zakochany w kobiecie, która może go zgubić na wieki.
Skazany na wieczne potępienie wojownik poświęci swą demoniczną duszę dla ukochanej. Czy ona poświęci to, co dla niej najcenniejsze, dla nieśmiertelnego uczucia?
Varian przez niezliczone wieki służył władczyni Avalonu. Teraz niegodziwa królowa Camelotu chce przeciągnąć go na stronę mroku. Nagrodą ma być śmiertelna kobieta - piękna i niewinna.
Lecz Merewyn nie jest tak niewinna, jak sądzi Varian, i może przynieść mu rozkosz… albo śmierć. Gdy jednak i nad nią zawiśnie groźba, Merewyn musi zdecydować, czy zawierzyć życie nieśmiertelnemu, który rozpala w niej nieznany płomień. I pójść za nim w świat magii i zdrady, i oddać mu serce i ciało…

Nie mogę się już doczekać zwłaszcza książki pani Mirek:)

11 komentarzy:

 1. Najbardziej jestem ciekawa ''Rycerza ciemności'', choć pozostałe pozycje również są intrygujące. Życzę miłej lektury.

  OdpowiedzUsuń
 2. dziękuję, jestem przekonana,że będzie się mi miło czytało:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajne zdobycze :) ja też wczoraj upolowałam coś ciekawego w bibliotece :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pochwal się, proszę swymi zdobyczami:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Francuską miłość z przyjemnością bym przeczytała :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Francuska opowieść :) zdecydowanie bym przeczytała. Cudownej lektury :)

  OdpowiedzUsuń
 7. ,,Francuską opowieść" już czytałam. Podobała mi się jeszcze bardziej niż ,,Szczęście all inclusive".

  OdpowiedzUsuń
 8. to cieszę się bardzo, miałam nosa, że będzie to dobra książka:)

  OdpowiedzUsuń

Taka karma czy głupie serce

  Sara jest trzydziestoletnią mieszkanką Madrytu. Ma narzeczonego, Roberta oraz młodszą szaloną siostrę i nie mniej zwariowanych rodziców. J...