poniedziałek, 5 grudnia 2016

Nabytki biblioteczne (33)

 Dziś skromniutko, bo tylko dwie pozycje. No , ale bardzo mnie kusiły, aż w końcu skusiły:

Okładka książki Lampiony Trzecia z serii czterech książek o utalentowanej profilerce Saszy Załuskiej. Kolejne portrety psychologiczne zbrodniarzy krok po kroku prowadzą ją do odkrycia mrocznej tajemnicy z własnej przeszłości.

Hipnotyzująca Łódź, tajemnicze miasto, które nikomu, kto choć raz się w nim znalazł, nie da już o sobie zapomnieć. I Sasza Załuska, która będzie musiała stawić czoła szalonemu podpalaczowi.


Okładka książki Idealna   Anita prawie nie wychodzi z domu. Podgląda ludzi przez kamery miejskiego monitoringu. To jej okno na świat, które pozwala kontrolować wszystko i wszystkich. I zapomnieć o sypiącym się małżeństwie oraz dziecku, które bardzo chciałaby mieć.
Pewnego dnia znajduje w szafie sukienkę, której nie kupiła. Później szminkę, która jej nie pasuje. Potem wydarza się coś jeszcze…
Ktoś wie o niej wszystko. I powoli realizuje swój plan.

3 komentarze:

 1. Jestem ogromnie ciekawa Twojego zdania na temat Idealnej :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Książek polskich nowszych autorów mało czytam, a kryminałów jeszcze mniej, więc dla mnie średnie połączenie. Ale dałam się ostatnio namówić na polską świąteczną obyczajówkę, więc jakiś przełom :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od czegoś trzeba zacząć:) Życzę Ci więcej trafionych przełomów:)

   Usuń

Taka karma czy głupie serce

  Sara jest trzydziestoletnią mieszkanką Madrytu. Ma narzeczonego, Roberta oraz młodszą szaloną siostrę i nie mniej zwariowanych rodziców. J...